Evropské matiné na Gymnáziu Čelákovice

Evropské matiné na Gymnáziu Čelákovice – multilaterální projekt Comenius

Mezinárodní jazykové projekty na Gymnáziu v Čelákovicích již tradičně spoluvytvářejí podpůrnou edukativní činnost školy, rozvíjejí vztahy na úrovni pedagogických pracovníků, studentů i vzdělávacích institucí.

Vzájemná výměna zkušeností, prohlubování znalostí v různých vyučovacích předmětech, komunikace v cizím jazyce,  jsou významné vzdělávací pilíře, které v naší škole úspěšně doplňují školní vzdělávací program, vytvářejí přidanou hodnotu a jsou efektivním prostředkem k dotváření portfolia studentů i školy.

Kolektiv pedagogických pracovníků spolu s rodiči a žáky školy takovým projektům vytváří vhodné podmínky a podílí se na jejich zdárném průběhu.
Začátkem října byla na čelákovickém gymnáziu zahájena realizace již několikátého, tentokrát dvouletého multilaterálního projektu. Škola obdržela grantovou podporu v rámci Programu celoživotního učení. Projekt pod názvem „ Human Rights in Europe between Ideal and Reality; Rights and Challenge for Students in the 21st Century by means of Poetry, Arts and Music “ je jedinečnou příležitostí jak škola může prokazovat svou kompetenci moderně vzdělávat, hledat nové podněty ke svému rozvoji. V rámci celého dvouletého projektu se uskuteční 24 mobilit do partnerských institucí v Německu, Polsku, Franciii, Itálii, Španělsku, Řecku a Kypru.

Projektový tým

Kurzy přípravy na přijímací zkoušky
Pro velký zájem otevíráme nový běh kurzů přípravy na přijímací zkoušky pro současné žáky 4. ročníků ZŠ

Výsledky přijímacího řízení 2019
Přijati jsou uchazeči na 1. - 27. místě, včetně.

Výsledky jednotné přijímací zkoušky
zveřejněné společností CERMAT.