Čelákovická odysea 2012

V úterý 11. 9. a 25. 9. 2012 se konala každoroční oblíbená outdoorová soutěž družstev pro studenty čelákovického gymnázia „Čelákovická odysea“. Letos jsme pořádali již třetí ročník a pomalu (ale jistě) se z naší soutěže již stává tradice.

V letošním roce jsme akci připravili pro studenty, kteří začali studovat na našem gymnáziu, tj. pro studenty primy a prvního ročníku. Soutěžní družstva sestavovali sami účastníci, aby se už při výběru seznámili se studenty, kteří na naší škole již studují. Soutěž jsme rozdělili z kapacitních důvodů do dvou dnů – první úterý se jí účastnili studenti nižšího cyklu, druhé úterý pak studenti vyššího cyklu.

Soutěž jsme pojali jako týmovou práci v družstvech – úkoly byly nejen sportovní, ale i vědomostní, logické a teambuildingové. Jednotlivá stanoviště byla rozeseta po celých Čelákovicích tak, aby studenti poznali i místa méně navštěvovaná.

Všichni účastníci obdrželi na konci soutěže drobné ceny, vítězná družstva získala „bednu plnou překvapení“.

O naší soutěži se psalo též na plakátech „Podzim v Čelákovicích“, na soutěž nám přispěl grantem i Městský úřad v Čelákovicích.

Celou akci zajišťovali tělocvikáři, s organizací nám po oba dny velmi pomohli též paní učitelky a páni učitelé našeho gymnázia a také studenti septimy a třetího ročníku. Všem patří velký dík!!!

Daniela Švejdová

Školní průkaz ISIC
naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC