Čelákovická odysea 2012

V úterý 11. 9. a 25. 9. 2012 se konala každoroční oblíbená outdoorová soutěž družstev pro studenty čelákovického gymnázia „Čelákovická odysea“. Letos jsme pořádali již třetí ročník a pomalu (ale jistě) se z naší soutěže již stává tradice.

V letošním roce jsme akci připravili pro studenty, kteří začali studovat na našem gymnáziu, tj. pro studenty primy a prvního ročníku. Soutěžní družstva sestavovali sami účastníci, aby se už při výběru seznámili se studenty, kteří na naší škole již studují. Soutěž jsme rozdělili z kapacitních důvodů do dvou dnů – první úterý se jí účastnili studenti nižšího cyklu, druhé úterý pak studenti vyššího cyklu.

Soutěž jsme pojali jako týmovou práci v družstvech – úkoly byly nejen sportovní, ale i vědomostní, logické a teambuildingové. Jednotlivá stanoviště byla rozeseta po celých Čelákovicích tak, aby studenti poznali i místa méně navštěvovaná.

Všichni účastníci obdrželi na konci soutěže drobné ceny, vítězná družstva získala „bednu plnou překvapení“.

O naší soutěži se psalo též na plakátech „Podzim v Čelákovicích“, na soutěž nám přispěl grantem i Městský úřad v Čelákovicích.

Celou akci zajišťovali tělocvikáři, s organizací nám po oba dny velmi pomohli též paní učitelky a páni učitelé našeho gymnázia a také studenti septimy a třetího ročníku. Všem patří velký dík!!!

Daniela Švejdová

Kurzy přípravy na přijímací zkoušky
Pro velký zájem otevíráme nový běh kurzů přípravy na přijímací zkoušky pro současné žáky 4. ročníků ZŠ

Výsledky přijímacího řízení 2019
Přijati jsou uchazeči na 1. - 27. místě, včetně.

Výsledky jednotné přijímací zkoušky
zveřejněné společností CERMAT.