Pohár Josefa Masopusta

Úspěch středoškoláků ve sportovních soutěžích

V polovině října se konaly hned dvě sportovní soutěže pro středoškoláky. Ve středu 19. 10. jsme odjeli s družstvem basketbalistů do Brandýsa na tradiční turnaj O pohár Františka Melichara. Ve slušně obsazeném turnaji jsme vyhráli oba zápasy ve skupině a dostali se hladce do finále. Zde jsme podlehli tradičnímu soupeři z brandýského gymnázia a obsadili velmi pěkné 2. místo. O týden později, v úterý 25. 10. jsme se zúčastnili okresního kola Poháru Josefa Masopusta ve fotbale.  Na netradičním místě, na fotbalovém hřišti v Záluží, se odehrál kvalitní turnaj, kde jsme porovnali síly se všemi družstvy a nakonec obsadili v minitabulce konečné 3. místo a do školy dovezli pěkný pohár a diplom.

Úspěch středoškoláků ve sportovních soutěžích

V polovině října se konaly hned dvě sportovní soutěže pro středoškoláky. Ve středu 19. 10. jsme odjeli s družstvem basketbalistů do Brandýsa na tradiční turnaj O pohár Františka Melichara. Ve slušně obsazeném turnaji jsme vyhráli oba zápasy ve skupině a dostali se hladce do finále. Zde jsme podlehli tradičnímu soupeři z brandýského gymnázia a obsadili velmi pěkné 2. místo. O týden později, v úterý 25. 10. jsme se zúčastnili okresního kola Poháru Josefa Masopusta ve fotbale. Na netradičním místě, na fotbalovém hřišti v Záluží, se odehrál kvalitní turnaj, kde jsme porovnali síly se všemi družstvy a nakonec obsadili v minitabulce konečné 3. místo a do školy dovezli pěkný pohár a diplom.

Školní průkaz ISIC
naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC