Soutěže v roce 2010/2011

Olympiáda v českém jazyce

školní kolo

kategorie I

1. Zuzana Kašparová, 4.A - 22 bodů

2. Mikuláš Matoušek, 4.A - 20 bodů

3. Petra Kotápišová, 4.A - 19 bodů

 

kategorie II

1. Barbora Janáková, 8.A; Veronika Simonová, 7.A - 23 bodů

2. Andrea Wagnerová, 5.A - 21 bodů

3. Kateřina Horáková, III.A; Eliška Justová, 5.A, Klára Pechalová, 8.A – 20 bodů

 

okresní kolo

kategorie I

2. Mikuláš Matoušek, 4.A

 

kategorie II

2. Barbora Janáková, 8.A

 

Soutěž v anglickém jazyce

školní kolo

kategorie IB

1. Tereza Procházková, 2.A

2. Dominika Dalekorejová, Klára Pehrová, 2.A

3. Aneta Rasochová, 2.A

 

kategorie IIB

1. Jan Fiala, 4.A

2. Jiří Chábera, 3.A

3. Tomáš Richter, 3.A

 

kategorie III

1. Kateřina Horáková, III.A

2. Jana Sklepníková, 7.A

3. Jelena Cvetković, II.A

 

okresní kolo

kategorie IB

3. Tereza Procházková, 2.A

 

kategorie IIB

1. Jan Fiala, 4.A

 

kategorie III

2. Kateřina Horáková, III.A

 

Soutěž v německém jazyce

školní kolo

kategorie IB

1. Kateřina Procházková, 2.A

2. Jakub Hyka, 2.A

3. Jan Paleček, 2.A

 

kategorie IIIA

1. Veronika Simonová, 7.A

2. Petr Goliáš, 7.A

3. Jelena Cvetković, II.A

 

okresní kolo

kategorie IB

2. Kateřina Procházková, 2.A

 

Staroboleslavský klíč 9. 11. 2010

5. Václav Janáč, 4.A

7. Radovan Juráš, 4.A

 

Zeměpisná olympiáda

školní kolo

kategorie D

1. Jan Hladík, 7.A

2. Dennis Dvořák, František Kitzberger, 6.A

3. Daniel Pína, IV.A

 

okresní kolo

kategorie A

3. Sabina Votýpková, 1.A

 

Matematická olympiáda

kategorie Z9

okresní kolo

1. Josef Kadlec, 4.A

2. Mikuláš Matoušek, 4.A

 

Pythagoriáda

školní kolo

kategorie 6

1. Kateřina Forejtová, 1.A

 

kategorie 7

1. Daniel Kitzberger, 2.A

2. – 3. Kateřina Procházková, Aneta Rasochová, 2.A

4. Adam Sosnovský, 2.A

 

kategorie 8

1. Tomáš Richter, 3.A

2. Ondřej Wanke, 3.A

3. Pavel Jahoda, 3.A

 

Přírodovědný klokan 20. 10. 2010

Kadet

3.A 101 Bajus

91 Fettr

88 Klos

 

4.A 115 Matoušek, Janáč

105 Andrová

100 Studničková

 

Junior

5.A 68 Linhartová Gabriela

67 Wagnerová

66 Žák, Müllerová

 

I.A 61 Vymerová

55 Gaži

54 Nikodem

 

6.A 88 Kitzberger

83 Krajíček

81 Kalina

 

II.A 64 Gradwohlová

60 Kňourková

56 Cvetković

 

umístění v rámci okresu:

Kadet

1. Václav Janáč a Mikuláš Matoušek, 4.A – 115 bodů

 

umístění v rámci kraje:

2. Václav Janáč a Mikuláš Matoušek, 4.A – 115 bodů

 

Biologická olympiáda

kategorie D

školní kolo

1. Anděla Matoušková, 2.A

2.-3. Jakub Čáp, Jan Paleček, 2.A

 

Chemická olympiáda

kategorie D

1. Mikuláš Matoušek, 4.A

2. Josef Kadlec, 4.A

 

Středočeská inline brusle

okresní kolo 23. 9. 2010

mladší dívky

9. Tereza Švarcová, 1.A

12. Ondřej Špalek, 2.A

13. Matěj Pruner, 2.A

 

juniorky

1. Tereza Petržilková, 4.A

2. Kristýna Andrová, 4.A

5. Lucie Kvasničková, 4.A

 

junioři

2. Michal Fiala, 3.A

5. Jan Slonka, 4.A

 

starší dívky

1. Lenka Záhumenská, II.A

2. Simona Hanečáková, III.A

 

starší chlapci

1. Tomáš Krajíček, 6.A

3. Daniel Poběrežský, II.A

4. Ondřej Vilím, 6.A

 

krajské finále 5. 10. 2010

juniorky

2. Tereza Petržilková, 4.A

kategorie starších chlapců:

2. Tomáš Krajíček, 6.A

kategorie starších dívek:

1. Lenka Záhumenská, II.A

 

Přespolní běh

okresní kolo 7. 10. 2010

III. kategorie dívky

2. Jana Mazánková, 2.A

5. Lucie Laudátová, 2.A

IV. kategorie dívky

2. Tereza Petržilková, 4.A

IV. kategorie hoši

2. Antonín Braniš, 4.A

 

Stolní tenis

okresní kolo 21. 10. 2010

III. kategorie

3. místo družstva dívek

 

Basketbal

okresní kolo kategorie 6A (hoši tercie – sexta) 8. 11. 2010

3. místo družstvo G Čelákovice

 

Piškvorky

oblastní kolo, Babice 26. 11. 2010

2. tým septimy (Novák, Špeta, Jarolímová, Pačesová, Simonová)

3. tým sexty (Rasochová, Miklasová, Kavková, Vilím, Kitzberger)

 

Středočeský taneční pohár

okresní kolo

1. družstvo kvarty

3. družstvo tercie

 

krajské finále

3. družstvo sexty: „Mucinky“

 

Orion Florbal Cup

okresní kolo 9. 12. 2010

1. družstvo chlapců sekundy – kvarty

 

krajské kolo 16. 12. 2010

1. družstvo chlapců sekundy - kvarty

 

kvalifikace na republikové finále (kraje Středočeský, Královéhradecký a Liberecký)

2. družstvo chlapců tercie - kvarty

Vánoční laťka 13. 12. 2010

mladší žákyně

2. Jana Mazánková, 2.A

starší žákyně

2. Tereza Petržilková, 4.A

 

Vánoční plavání 20. 12. 2010

mladší žáci

štafeta 4 x 50 m volný způsob

3. Marek Hlava, Jakub Kadeřábek, 2.A, Vojtěch Mrklas, Petr Bielik, 1.A

 

50 m volný způsob

1. Marek Hlava, 2.A

 

mladší žákyně

štafeta 4 x 50 m volný způsob

2. Anna Kratochvílová, 1.A, Klára Pehrová, Kateřina Procházková, Aneta Rasochová, 2.A

 

štafeta 4 x 50 m prsa

1. Lucie Laudátová, Jana Mazánková, Tereza Müllerová, Klára Pehrová, 2.A

3. Tereza Švarcová, 1.A, Aneta Rasochová, Tereza Procházková, Kateřina Procházková, 2.A

 

50 m prsa

1. Jana Mazánková, 2.A

3. Klára Pehrová, 2.A

 

50 m volný způsob

2. Aneta Rasochová, 2.A

3. Anna Kratochvílová, 1.A

 

starší žáci

polohová štafeta 3 x 50 m

1. Radovan Juráš, 4.A, Jan Flachs, Jan Frajman, 3.A

 

štafeta 4 x 50 m volný způsob

1. Radovan Juráš, 4.A, Jan Frajman, Michal Fiala, Filip Jacik, 3.A

 

štafeta 4 x 50 m prsa

2. Michal Fiala, Jan Flachs, 3.A, Antonín Braniš, Radovan Goliáš, 4.A

 

50 m prsa

2. Jan Flachs, 3.A

 

50 m volný způsob

1. Jan Frajman, 3.A

3. Radovan Juráš, 4.A

 

25 m znak

2. Radovan Juráš, 4.A

 

starší žákyně

25 m znak

1. Tereza Petržilková, 4.A

 

50 m volný způsob

2. Tereza Petržilková, 4.A

iŠkola.cz



Imatrikulace
ve čtvrtek 16. listopadu 2017 od 10:00 v KD v Čelákovicích.


Organizace školního roku
2017/18


Spolupráce ve výuce
Nabízíme možnost spolupráce ve výuce přírodovědných předmětů a tělesné výchovy.


Klíč k vědění II
Od 1.9.2017 – 31.8.2019 je naše instituce realizátorem projektu „Klíč k vědění II“


Dny otevřených dveří
vždy od 9:00 - 16:00


Přijímačky nanečisto
Kontrolní forma přípravy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky.


Školní sváča
Navázali jsme spolupráci s firmou www.skolnisvaca.cz z Nehvizd.


Dětem, maminkám i tatínkům přejeme šťastné vyšlápnutí do nového školního roku
A aby bylo vyšlápnutí i zdravé, s tím už Vám pomůžeme my.


Gymnázium aktuálně


Vyhlášení dalšího kola přijímacího řízení
Přijímání do 1. ročníku 2017/2018 pro uchazeče z 9. ročníků základní školy


Výsledky přijímacího řízení
Přijímání do 1. ročníku 2017/2018


Zastupitelstvo obrazem


Ředitelka jedná s řediteli gymnázií


Řešení mimořádné situace v důsledku havárie v objektu
jak to skutečně bylo


KULTURNÍ PROJEKT EDISON
Probíhá ve dnech 27. 2. 2017 – 3. 3. 2017


PŘÍPRAVNÉ KURZY na státní přijímačky
Každé pondělí od 15:00 do 16:30 (MA, ČJ) Určeno pro žáky 5. a 9. tříd.


Organizace školního roku 2016/2017


Galerie dotyků
jež byla odhalena za přítomností významných osobností dne 28. 4. 2016.


Gymnázium Čelákovice nabízí kurzy a kroužky
Informace: 326 929 014, www.gymnacel.cz, e-mail:info@gymnacel.cz


Výběr z nabídky kurzů
přírodovědný kroužek, kurz němčiny, kurz francouzštiny


Organizace školního roku 2015/2016
Školní rok začíná v úterý 1. září 2015 v 8:00 hodin. Vyučování končí v 10:00 hodin.


Oznámení ředitelky školy o organizaci stravování žáků pro školní rok 2015/2016
Účinnost od: 1. 9. 2015


Všichni naši maturanti uspěli ve státní části maturitních zkoušek.


Neuspěli jste u přijímacích zkoušek na čtyřleté obory gymnázií a jiných středních škol?


Sponzoři
vzory darovacích smluv