Soutěže v roce 2009/10

Olympiáda v českém jazyce

 

školní kolo

kategorie I

1. Andrea Wagnerová

2. Mikuláš Matoušek

3. Václav Janáč

kategorie II

1. Barbora Janáková

2.-3. Ivona Kobrová

Klára Pechalová


okresní kolo

kategorie I

účast Andrea Wagnerová, Mikuláš Matoušek

kategorie II

účast Barbora Janáková, Klára Pechalová, Ivona Kobrová

 

Soutěž v anglickém jazyce

 

školní kolo

kategorie IB

1. Tomáš Richter

2. Tereza Procházková

3. Kateřina Válková

kategorie IIB

1. Petr Svoboda

2. Gary Wang

kategorie III

1. Jan Kopecký

2. Ondřej Holzman

3. Petr Goliáš

 

okresní kolo

kategorie IB

1. Tomáš Richter

3. Tereza Procházková

kategorie IIB

1. Petr Svoboda, 4.A

účast Gary Wang

 

krajské kolo

kategorie III

3. Jan Kopecký

 

Soutěž v německém jazyce

 

školní kolo

kategorie IIIA

1. Alžběta Tošovská

2. Veronika Simonová

3. Karolina Wagnerová

 

okresní kolo

kategorie IIIA

1. Alžběta Tošovská

 

krajské kolo

účast Alžběta Tošovská

 

Dějepisná olympiáda

 

školní kolo

1. Václav Janáč

2. Andrea Wagnerová

3. Mikuláš Matoušek, Josef Kadlec

 

okresní kolo

účast Andrea Wagnerová, Václav Janáč

 

Co víš o československých legiích?

 

účast v 2. kole: Falusová, Baumruk, Jampílek, Kobrová, Kolovecká, Procházka

 

Zeměpisná olympiáda

 

školní kolo

kategorie A

1. Marek Hlava, Jakub Kadeřábek

2. Daniel Kitzberger

3. Anděla Matoušková, Jan Paleček

 

kategorie B

1. Samuel Ackah

2. Jiří Chábera, Karolína Mannová

3. Petr Budík, Michal Fiala, Matěj Škovran

 

kategorie C

1. Alois Vokoun

2. Andra Wagnerová

3. Petra Pohanová

 

kategorie D

1. Dennis Dvořák

2. Martin Mališ

3. Ivona Kobrová

 

okresní kolo

kategorie C

2.-3. Andrea Wagnerová

účast Alois Vokoun

 

kategorie D

účast Dennis Dvořák, Ivona Kobrová

 

krajské kolo

kategorie C

účast Andrea Wagnerová

Matematická olympiáda

 

školní kolo

kategorie Z8

1. Mikuláš Matoušek

2. Radovan Juráš

3. Václav Janáč

 

okresní kolo

kategorie Z8

1. Mikuláš Matoušek, 3.A

 

Matematický klokan

 

okresní kolo

kategorie Kadet

1. Gary Wang

2. Adéla Kylarová

 

kategorie Student

2. Yucheng Tu

3. Karel Vlk, Lukáš Růžička

 

Pythagoriáda

 

školní kolo

1. kategorie

1.-2. Jakub Kadeřábek, Kateřina Procházková

Fyzikální olympiáda

 

školní kolo

kategorie F

1. Mikuláš Matoušek

2. Josef Kadlec

3. Jakub Henych


kategorie E

1. Andrea Wagnerová

2. Adéla Kylarová

3. Petr Svoboda, Lukáš Hyka, Eliška Dajčová

 

okresní kolo

kategorie F

1. Josef Kadlec

2. Mikuláš Matoušek

3. Václav Janáč

 

kategorie E

2. Adéla Kylarová

 

krajské kolo

úspěšná řešitelka Adéla Kylarová

Chemická olympiáda

 

okresní kolo

kategorie D

1. Petr Svoboda

účast Martin Honc

 

krajské kolo

kategorie D

2. Petr Svoboda

 

Biologická olympiáda

 

školní kolo

kategorie A

1. Jan Staněk

2. Adam Tureček

3. Dominik Jandura

 

kategorie B

1. Matyáš Wanke

2. Tereza Zoubková

3.Ondřej Novák

 

krajské kolo

kategorie A

účast Adam Tureček, Jan Staněk

 

Finanční gramotnost

 

kategorie II

školní kolo

1. Tereza Horáková

2. Karel Vlk

3. Lukáš Blažek

 

okresní kolo

1. místo družstvo Tereza Horáková, Karel Vlk, Lukáš Blažek

 

ústřední kolo

4. místo družstvo Tereza Horáková, Karel Vlk, Lukáš Blažek

 

Evropa ve škole

 

1. místo ve výtvarné části soutěže, 3. kategorie, za „Pexeso pro nevidomé“

Zuzana Benešová a Veronika Miklasová

 

Středoškolský atletický pohár

2. místo družstvo dívek

Výborné výkony: běh 100 m Miroslav Václavík, 6.A: 12,28 s

skok daleký Miroslav Václavík: 563 cm

vrh koulí Daniel Pína, III.A: 10,42 m

běh 60 m Jitka Rasochová, 5.A: 9,29 s

Michaela Hojková, II.A: 9,38 s

běh na 200 m Michaela Hojková: 31,58 s

 

Přespolní běh

 

okresní kolo

III. a IV. kategorie

3. místo družstva dívek

3. místo družstva chlapců

 

Okresní kolo v basketbalu

dívky

kategorie tercie – kvarta

3. místo

 

Turnaj 17. listopadu v basketbalu

okresní kolo

hoši 1. místo

 

Okresní kolo ve stolním tenisu

hoši tercie – kvarta: 2. místo

 

Vánoční plavání

mladší žáci

25 m znak 2. Jan Frajman

3. Radim Václavík

50 m prsa 2 Jan Flachs

4x50 m volně 1. Michal Fiala, Jan Flachs, Jan Frajman, Filip Jacik

50 m volně 1. Jan Frajman

3. Michal Fiala

4x50 m prsa 1. Michal Fiala, Jan Flachs, Filip Jacik, Jan Frajman

 

starší žáci

3x50 m 2. Jan Frajman, Jan Flachs, Radovan Juráš

50 m volně 1. Radovan Juráš

 

mladší žákyně

50 m prsa 1. Jana Mazánková

4x50 m prsa 1. Klára Pehrová, Tereza Müllerová, Kateřina Procházková,

Jana Mazánková

 

starší žákyně

50 m prsa 2. Gabriela Linhartová

3. Tereza Linhartová

25 m znak 1. Tereza Petržilková

3x50 m 2. B. Müllerová, Gabriela Linhartová, Kateřina Bartošová

50 m volně 2. Tereza Petržilková

3. Kateřina Bartošová

4x50 m prsa 2. T. Linhartová, G. Linhartová, B. Müllerová, Bartošová

 

Plavecko-běžecký pohár

 

okresní kolo 5. 5. 2010

mladší žáci

1. Jan Frajman

2. Michal Fiala

mladší žákyně

1. Jana Mazánková

<h2 style="margin-bottom: 0cm;">Olympiáda v českém jazyce</h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie I</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Andrea Wagnerová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Mikuláš Matoušek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Václav Janáč</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie II</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Barbora Janáková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2.-3. Ivona Kobrová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">        Klára Pechalová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong><br /></strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie I</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Andrea Wagnerová, Mikuláš
Matoušek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie II</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Barbora Janáková, Klára
Pechalová, Ivona Kobrová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Soutěž v anglickém jazyce</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">kategorie IB</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Tomáš Richter</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Tereza Procházková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Kateřina Válková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie IIB</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Petr Svoboda</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Gary Wang</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie III</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Jan Kopecký</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Ondřej Holzman</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Petr Goliáš</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">kategorie IB</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Tomáš Richter</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Tereza Procházková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie IIB</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Petr Svoboda, 4.A</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Gary Wang</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>krajské kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">kategorie III</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Jan Kopecký</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Soutěž v německém jazyce</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie IIIA</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Alžběta Tošovská</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Veronika Simonová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Karolina Wagnerová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">kategorie IIIA</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Alžběta Tošovská</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>krajské kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Alžběta Tošovská</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Dějepisná olympiáda</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;">školní kolo</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Václav Janáč</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Andrea Wagnerová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Mikuláš Matoušek, Josef Kadlec</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Andrea Wagnerová, Václav
Janáč</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Co víš o československých
legiích?</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast v 2. kole: Falusová,
Baumruk, Jampílek, Kobrová, Kolovecká, Procházka</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Zeměpisná olympiáda</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo
</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie A</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Marek Hlava, Jakub Kadeřábek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Daniel Kitzberger</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Anděla Matoušková, Jan Paleček</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie B</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Samuel Ackah</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Jiří Chábera, Karolína Mannová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Petr Budík, Michal Fiala, Matěj
Škovran</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie C</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Alois Vokoun</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Andra Wagnerová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Petra Pohanová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie D</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Dennis Dvořák</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Martin Mališ</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Ivona Kobrová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie C</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2.-3. Andrea Wagnerová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Alois Vokoun</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie D</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Dennis Dvořák, Ivona Kobrová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>krajské kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie C</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Andrea Wagnerová</p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Matematická olympiáda</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie Z8</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Mikuláš Matoušek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Radovan Juráš</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Václav Janáč</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">kategorie Z8</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Mikuláš Matoušek, 3.A</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Matematický klokan</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie Kadet</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Gary Wang</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Adéla Kylarová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie Student</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Yucheng Tu</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Karel Vlk, Lukáš Růžička</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Pythagoriáda</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo
</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>1. kategorie</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1.-2. Jakub Kadeřábek, Kateřina
Procházková</p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Fyzikální olympiáda</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie F</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Mikuláš Matoušek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Josef Kadlec</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Jakub Henych</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong><br /></strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie E</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Andrea Wagnerová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Adéla Kylarová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Petr Svoboda, Lukáš Hyka, Eliška
Dajčová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie F</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Josef Kadlec</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Mikuláš Matoušek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Václav Janáč</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie E</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Adéla Kylarová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>krajské kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">úspěšná řešitelka Adéla Kylarová</p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Chemická olympiáda</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie D</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Petr Svoboda</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Martin Honc</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>krajské kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie D</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Petr Svoboda</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Biologická olympiáda</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie A</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Jan Staněk</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Adam Tureček</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Dominik Jandura</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie B</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Matyáš Wanke</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Tereza Zoubková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3.Ondřej Novák</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>krajské kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie A</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">účast Adam Tureček, Jan Staněk</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Finanční gramotnost</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie II</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>školní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Tereza Horáková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Karel Vlk</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. Lukáš Blažek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. místo družstvo Tereza Horáková,
Karel Vlk, Lukáš Blažek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>ústřední kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">4. místo družstvo Tereza Horáková,
Karel Vlk, Lukáš Blažek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Evropa ve škole</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. místo ve výtvarné části
soutěže, 3. kategorie, za „Pexeso pro nevidomé“</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">Zuzana Benešová a Veronika Miklasová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2><strong>Středoškolský atletický pohár</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. místo družstvo dívek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">Výborné výkony:     běh 100 m Miroslav
Václavík, 6.A: 12,28 s</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">             skok daleký Miroslav Václavík:
563 cm</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">            vrh koulí Daniel Pína, III.A:
10,42 m</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">            běh 60 m Jitka Rasochová, 5.A:
9,29 s</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">                           Michaela Hojková,
II.A: 9,38 s</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">            běh na 200 m Michaela Hojková:
31,58 s</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Přespolní běh</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo
</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>III. a IV. kategorie</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. místo družstva dívek</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. místo družstva chlapců</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2><strong>Okresní kolo v basketbalu</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>dívky</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>kategorie tercie – kvarta</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3. místo</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2><strong>Turnaj 17. listopadu v basketbalu</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">hoši 1. místo</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2><strong>Okresní kolo ve stolním tenisu</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">hoši tercie – kvarta: 2. místo
</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2><strong>Vánoční plavání</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>mladší žáci</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">25 m znak    2.    Jan Frajman</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">        3.    Radim Václavík</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">50 m prsa    2    Jan Flachs</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">4x50 m volně    1.    Michal Fiala, Jan
Flachs, Jan Frajman, Filip Jacik</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">50 m volně    1.    Jan Frajman</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">        3.    Michal Fiala</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">4x50 m prsa    1.    Michal Fiala, Jan
Flachs, Filip Jacik, Jan Frajman</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>starší žáci</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3x50 m    2.    Jan Frajman, Jan Flachs,
Radovan Juráš</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">50 m volně    1.    Radovan Juráš</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>mladší žákyně</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">50 m prsa    1.    Jana Mazánková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">4x50 m prsa    1.    Klára Pehrová, Tereza
Müllerová, Kateřina Procházková,
</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">                Jana Mazánková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>starší žákyně</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">50 m prsa    2.    Gabriela Linhartová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">        3.    Tereza Linhartová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">25 m znak    1.    Tereza Petržilková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">3x50 m     2.           B. Müllerová,
Gabriela Linhartová, Kateřina Bartošová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">50 m volně    2.    Tereza Petržilková</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">        3.    Kateřina Bartošová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">4x50 m prsa    2.    T. Linhartová, G.
Linhartová, B. Müllerová, Bartošová</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"> </p>
<h2 style="margin-bottom: 0cm;"><strong>Plavecko-běžecký pohár</strong></h2>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>okresní kolo 5. 5. 2010</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>mladší žáci</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Jan Frajman</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">2. Michal Fiala</p>
<p style="margin-bottom: 0cm;"><strong>mladší žákyně</strong></p>
<p style="margin-bottom: 0cm;">1. Jana Mazánková</p>

iŠkola.cz



Školní sváča
Navázali jsme spolupráci s firmou www.skolnisvaca.cz z Nehvizd.


Dětem, maminkám i tatínkům přejeme šťastné vyšlápnutí do nového školního roku
A aby bylo vyšlápnutí i zdravé, s tím už Vám pomůžeme my.


Gymnázium aktuálně


Vyhlášení dalšího kola přijímacího řízení
Přijímání do 1. ročníku 2017/2018 pro uchazeče z 9. ročníků základní školy


Výsledky přijímacího řízení
Přijímání do 1. ročníku 2017/2018


Zastupitelstvo obrazem


Ředitelka jedná s řediteli gymnázií


Přípravy na přijímací zkoušky na střední školy
budou zahájeny 29. května 2017 v 15:00 hodin


Řešení mimořádné situace v důsledku havárie v objektu
jak to skutečně bylo


KULTURNÍ PROJEKT EDISON
Probíhá ve dnech 27. 2. 2017 – 3. 3. 2017


Petice - Chceme čistý vzduch
Petici můžete podepsat každý pracovní den od 8:00 hodin - 16:00 hodin na sekretariátu školy ve druhém patře.


PŘÍPRAVNÉ KURZY na státní přijímačky
Každé pondělí od 15:00 do 16:30 (MA, ČJ) Určeno pro žáky 5. a 9. tříd.


Přijímačky nanečisto
Kontrolní forma přípravy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky.


Vánoční setkání
Hudebně výtvarné Vánoční setkání 26.11.2016


Ředitelské volno
přehled termínů


Plánované třídní schůzky ve školním roce 2016-2017


Organizace školního roku 2016/2017


Stravování v roce 2016-17


Kurzy pro žáky a veřejnost
Pro školní rok 2016/2017


Galerie dotyků
jež byla odhalena za přítomností významných osobností dne 28. 4. 2016.


Gymnázium Čelákovice nabízí kurzy a kroužky
Informace: 326 929 014, www.gymnacel.cz, e-mail:info@gymnacel.cz


Výběr z nabídky kurzů
přírodovědný kroužek, kurz němčiny, kurz francouzštiny


Organizace školního roku 2015/2016
Školní rok začíná v úterý 1. září 2015 v 8:00 hodin. Vyučování končí v 10:00 hodin.


Oznámení ředitelky školy o organizaci stravování žáků pro školní rok 2015/2016
Účinnost od: 1. 9. 2015


Všichni naši maturanti uspěli ve státní části maturitních zkoušek.


Neuspěli jste u přijímacích zkoušek na čtyřleté obory gymnázií a jiných středních škol?


Sponzoři
vzory darovacích smluv