Velký fotbalový čtvrtek - Lázně Toušeň - 4. října 2012

Pohár Josefa Masopusta (žáci VG)

Okresního kola v Poháru Josefa Masopusta se zúčastnili studenti tří škol – Gymnázia Čelákovice, Gymnázia Brandýs a SOŠ Čelákovice. Všechna tři družstva se střetla na fotbalovém hřišti v Lázních Toušeni systémem každý s každým.

Naši fotbalisti po velkém boji remizovali v prvním utkání se SOŠ Čelákovice 2:2. Navíc se nám zranil zkušený a bohužel jediný brankář Denis Dvořák, proto do brány na druhé utkání s brandýským gymnáziem nastoupil Radek Goliáš. Bili jsme se statečně, ale přesto jsme prohráli 3:4.

Celkové druhé místo lze proto považovat za úspěch, oproti loňsku jsme si polepšili o jedno místo, tak třeba za rok to vyjde...

Sestava: Poběrežský, Krajíček, Dvořák, Weissgrab, Gaži, Braniš A., Braniš P., Pánek, Chudoba, Macek, Červinka, Vokoun, Novák, Goliáš, Frajman, Kubík M.

Coca cola cup

Tentýž den a na témže hřišti se po skončení „fotbalu velkých“ uskutečnila i kvalifikace Coca cola cupu pro žáky 2. stupně ZŠ a nižšího gymnázia. Naši chlapci se střetli a výběrem ZŠ Komenského. Utkání pro nás nedopadlo dobře, utrpěli jsme debakl 10:2 a letošní ročník turnaje tak pro nás již skončil. Nutno podotknout, že v našem výběru nehráli jen fotbalisté, většinu tvořili florbalisté. Za měsíc se koná okresní kolo ve florbalu, kde základce porážku oplatíme.

Sestava: Pruner, Špalek, Radačovský, Čáp, Hyka, Soukup, Benda, Sosnovský, Novotný, Plocica, Paleček,  Kadeřábek, Choděra, Mrklas, Kubík L.

Kurzy přípravy na přijímací zkoušky
Pro velký zájem otevíráme nový běh kurzů přípravy na přijímací zkoušky pro současné žáky 4. ročníků ZŠ

Výsledky přijímacího řízení 2019
Přijati jsou uchazeči na 1. - 27. místě, včetně.

Výsledky jednotné přijímací zkoušky
zveřejněné společností CERMAT.