Velký fotbalový čtvrtek - Lázně Toušeň - 4. října 2012

Pohár Josefa Masopusta (žáci VG)

Okresního kola v Poháru Josefa Masopusta se zúčastnili studenti tří škol – Gymnázia Čelákovice, Gymnázia Brandýs a SOŠ Čelákovice. Všechna tři družstva se střetla na fotbalovém hřišti v Lázních Toušeni systémem každý s každým.

Naši fotbalisti po velkém boji remizovali v prvním utkání se SOŠ Čelákovice 2:2. Navíc se nám zranil zkušený a bohužel jediný brankář Denis Dvořák, proto do brány na druhé utkání s brandýským gymnáziem nastoupil Radek Goliáš. Bili jsme se statečně, ale přesto jsme prohráli 3:4.

Celkové druhé místo lze proto považovat za úspěch, oproti loňsku jsme si polepšili o jedno místo, tak třeba za rok to vyjde...

Sestava: Poběrežský, Krajíček, Dvořák, Weissgrab, Gaži, Braniš A., Braniš P., Pánek, Chudoba, Macek, Červinka, Vokoun, Novák, Goliáš, Frajman, Kubík M.

Coca cola cup

Tentýž den a na témže hřišti se po skončení „fotbalu velkých“ uskutečnila i kvalifikace Coca cola cupu pro žáky 2. stupně ZŠ a nižšího gymnázia. Naši chlapci se střetli a výběrem ZŠ Komenského. Utkání pro nás nedopadlo dobře, utrpěli jsme debakl 10:2 a letošní ročník turnaje tak pro nás již skončil. Nutno podotknout, že v našem výběru nehráli jen fotbalisté, většinu tvořili florbalisté. Za měsíc se koná okresní kolo ve florbalu, kde základce porážku oplatíme.

Sestava: Pruner, Špalek, Radačovský, Čáp, Hyka, Soukup, Benda, Sosnovský, Novotný, Plocica, Paleček,  Kadeřábek, Choděra, Mrklas, Kubík L.

Školní průkaz ISIC
naše škola vydává svým studentům mezinárodní studentský průkaz ISIC